سئو من پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 12:06 ب.ظ نظرات ()
امروز مستر سئو سایت دمو سی آر ام شرکت بهین تک گستر رو از دید سئو مورد بررسی قرارداده.

 آمار های مهم برای من از دید سئو مناسب به شرح ذیل است :

آنالیز مستر سئو وب سایت | سی آر ام بهین تک گستر

1- زبان برنامه نویسی وب سایت مناسب در بخش توسعه باشد .
سایت بهین تک گستر در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان با زبان جوملا نوشته شده است که از نظر مستر چون دولوپر مناسب برای اون در کشور هست میتونه اینده خوبی داشته باشه . و چون نوع خدمات و پرداخت انلاین آن مناسب هست پس نیازی نیست که سیستم های کد نویسی اختصاصی استفاده کنه. پس این سایت در این مرحله امتیاز مستر سئو رو دریافت میکنه.

2 -سایت crm دارای رتبه خوبی در نوع محصولات خودش باشه و بتونه مرغ مگس خوار رو مجاب کنه. سایت رو با ابزارهای مختلف و سایت های دیگه تو این حوزه چک کردم و این سایت با توجه به محصولاتی که داره به راحتی و جلب اعتماد مشتریان میتونه موفق باشه و مشتری های مختلف رو با سرچ و کوئری های مختلف جذب وب سایت خودش کنه و اونا رو تبدیل به مشتری واقعی کنه. این سایت با توجه به عمر کمتر از یکسالش تونسته مشتری های خوبی رو هم با توجه به نمونه کارهای نوشته شده در وبسایتشون جذب کنه . که این سایت در این مرحله هم امتیاز این قسمت رو از مستر سئو دریافت میکنند.

3 - طی چند روز بررسی مستر سئو دارای نوسان کمی در بخش رتبه هاش باشه .
سایت با توجه به معماری متنی که داره تونسته قوانین اولیه سایت رو در بخش اینترنال ها ، انکر تکست ها و دیگر موارد با توجه به الگوریتم های گوگل رعایت کنه و طی بررسی وب سایت این سایت نوسان کمی در بخش کلمات کلیدی هدف داشت . حتی با کلمات کلیدی " سیستم ارتباط با مشتریان ": در صفحه اول دیده میشه که با توجه به عمر کم این دامنه میشهگفت که فوق العاده عمل کرده .

4 - سایت دارای اسم اسکور کمی باشه و از نظر طراحی و تنظیم ui / ux مناسب باشه.
سایت از نظر رفتاری تونسته به راحتی کاربران رو جذب وب سایت کنه و با توجه به استراکچر دیتا وب سایت و دیتا هایلایت های بررسی شده و موارد ساختریا گوگل دارای اسپم اسکور پایین هست که سایت امیتیاز اسپم اسکور مناسب رو هم از مستر دریافت میکنه.

5 - سایت سیستم ارتباط با مشتریان از نظر باید روند الکسای خوبی رو به صورت طبیعی در پیش بگیره و ترجیحا از بک لینک های فیک و اسپم و تراست رنک پایین استفاده نکنه. سایت رو همون طور در که در وب سایت الکسا مورد بررسی قراردادم به صورت نرمال در حال افزایش هست که امتیاز این وب سایت در این قسمت نیز از مستر سئو دریافت میکنه.

6 - سایت در لوکال سئو و سئو محلی فعال باشه تا بتونه مخاطبین محلی رو به سمت خودش جذب کنه.
سایت بهین تک گستر در در این بخش نیز امتیاز مستر سئو رو دریافت میکنه و موفق شده سایت خود را در سئو محلی و حتی برنامه ویز ثبت نماید .

7 - سایت دارای ارورهای سری 500 - سری  400 - و ریدایرکت کمی در بخش 300 باشه .
سایت با برسی با ابزارهای پرمیوم و ارور لینک ها نیز دارای ارور های بروکن لینک و لینک های شکتسه نبوده و امتیاز این قسمت رو نیز از مستر دریافت مینماید.

8 - سایت دارای نسخه موبایل و اپلیکشن مناسب برای کاربران وفادار خود باشه .
متاسفانه سایت درارای اپلیکشن موبایل نیست و مخاطبین خود را در این قسمت از دست میدهد و در کنار آن ولی نسخه موبایل ریسپانسیو وب سایت موجود است و به راحتی در موبایل ها دیده میشود . ولی امتیاز این قسمت رو به صورت 50 درصد دریافت مینماید.

9 - سایت با اسم مجموعه خودش در نتایج برتر گوگل باشه .
سایت بهین تک گستر در این بخش نیز موفق شد امتیاز کامل رو از مستر سئو در یافت نماید.

10 - سایت در شبکه های اجتماعی و رسانه های دیجیتال مارکتینگ فعال باشه .
سایت در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به خوبی مخاطبین خود را جذب مینماید و به راحتی اینگیجمت های مناسب را دریافت میتنمایدو رفتار مناسب سوشیالی را در این شیکه های اجتماعی و بهخوبی در لینکدین رعایتمینماید که در این قسمت نیز امتیاز کامل را از مستر سئو دریافت مینماید.


سایت بهین تک گستر در نهایت از نظر سئو 95 درصد امتیاز از مستر سئو دریافت کرد.