تصاویر برگزیده

راست
چپ
سئو من نظرات دوشنبه 2 شهریور 1394 ، 11:15 ق.ظ
معرفی شرکت های معتبر سئو در ایران یا بهترین شرکت سئو در ایران کدومه ؟
از نظر خدمات و نمونه کار قوی ؟
----

امروز مستر سئو برای شما میخواد سرکت های معتبر در بخش سئو رو تحلیل کنه معرفی کنه و بعد از جمع بندی کلی بگه که کدوم شرکت ها از نظر سئو مناسب و از نظر هزینه ای مناسب هستند.
لازم به ذکره که من به عنوان فردی که به دنبال خدمات خاص سئو میگردم وارد این سایت ها میشوم ( از دید مشتری ) نه از دید یک کارشناس سئو پس قصد توهین به هیچ شرکتی رو نداشته و هدف از این کار تحلیل سایت ها میباشد.
امیدوارم که نقد پذیر باشید.
در پایان مجموعه ای که بتونن نیاز های من رو برطرف کنن و من رو به عنوان یک کاربر قانع کنند به آن لینک داده خواهد شد با عبارت " شرکت سئو "

بعد از اینکه شما عبارت " شرکت سئو " رو داخل گوگل سرچ میکنید با نتایج و شرکت های سئو متعددی روبه رو میشوید.

سایت سئو تک seotech
شرکت سئو - سئو تک

این سایت  در رتبه یک گوگل قرار داره و بعد از این که وارد سایت شدم بیشتر در مورد سایت خودشان صحبت کردن .
در خدمات این مجموعه به گفته سایت  " معتبرترین مرکز خدمات سئو در ایــران "باید بخشی رو برای معرفی نمونه کار و اشاره به خدمات در نظر بگیرن که متاسفانه در این سایت نبود . این سایت من رو قانع نکرد هر چند که از رتبه ی خوبی در موتور جست و جو گر برخوردار هستند برای این مجموعه آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم که این موارد در آینده در این سایت دیده بشه.

----
سایت بعدی سایت تی آر ان trn

شرکت سئو - توانا رسانه نوین trn

این شرکت مجموعه ای است در خصوص طراحی سایت و سئو فعالیت میکنند و بعد از ورود به سایت این مجموعه با مشاهده اسلاید این مجموعه که برای مجموعه های بزرگ کار کردند چشم گیر است.بعد برای گرفتن اطلاعات در مورد سئو به بخش مورد نظر آن مراجعه کردم که تعدادی پروژه سئو را دیدم.
که برخی از آنها که برای ما سخت بود را چک کردم ولی متاسفانه این آمار آپدیت نبود .ولی نسبت به سایت اولی که دیدم بهتر بود چون بالاخره سئو تغییر میکنه ولی خدماتی در این سایت ندیدم که در مورد روند سئو توضیحی بده و خدمات محتلف سئو معرفی نشده بود . برای این مجموعه نیز موفقیت در کار را ارزومندیم.

سایت بعدی سایت
شرکت سئو پرنسا

این مجموعه رو که وارد سایت شدم به تکنیک های سئو اشاره کرده بود ( به صورت کلی ) خوب بود نسبت به رقبای بالاتری خود جای پیشرفت سئو ین ساتی وجود داره بخش سئو ، بازاریابی اینترنتی خوبی برخوردار بود و چون فقط نمونه کاری در بخش سئو این سایت ندیدم و توضیحاتی در مورد کلمات کارشده این مجموعه ندیدم یکم دو دل شدم که با این مجموعه کار کنم یا نه . پس برای این مجموعه نیز که اسمش رو نشنیده بودم ولی خدماتی خوبی داشتن آرزومی موفقیت کردم و به سایت های دیگه مراجعه کردم. :)
---
سایت کاسپید
شرک سئو کاسپید
خوب برند سازی کاسپید در این مدت در حوزه آی تی قابل ستایشه ، من به این سایت مراجعه کردم کاسپید وب دیزاین و بخش ها و برندهایی که این مجموعه که کار کرده هم بر همگان روشنه که با چه برندهایی کار کردن.
توی بخش سئو وب سایت و کلماتی که این مجموعه برای مشتریان خود انجام میده چیزی در این سایت ندیدم ولی خب باز میگم قدرت بازاریابی این سایت بالاست. و برای مجموعه مهندس سپیدنام آرزوی موفقیت دارم ولی سایت کاسپید نیز به علت نداشتن نمونه کار ( البته موجود در سایت ) من رو به عنوان کاربری که به دنبال خدمات در کنار نمونه کار میگردم راضی نکرد.
ولی انتخاب من به 2 دو مجموعه رسید
کاسپید و پرنسا که تا اینجا من رو قانع تر کردند که با چه گروهی میشه به عنوان سئو کار اعتماد کرد.

شرکت سئو مسترز seomasters
شرک سئو - سئو مسترز
سایت آخر که اسمش رو شنیده بودم نیز اخرین ساتی بود که مراجعه کردم بهتره که انتخابام کم باشه و بیشتر از این هم آدم سردرگم میشه
سایت سئو مسترز رو چک کردم ببینیم خدمات و سئو این مجموعه به چه صورته ایا میشه به عنوان یک شرکت معتبر سئو در بخش نمونه کار و خدمات من رو قانع کنه یا نه .
سایت سئو مسترز که وارد شدم متوجه شدم که این تیم کلا این سایت رو بابت بهینه سازی وب سایت و "سئو سوشیال " که نمیدونم چیه طراحی کرده.
بعد در بخش سئو دیدم خدمات مرتبط با سئو و در بخش بازاریابی اینترنتی نیز انواع بازاریابی این مجموعه معرفی شده حتی سئو محلی نیز که در این شرکت مطرح شده بود و در این خصوص دارای نمونه کار هم بودن چک کردم ببینم آیا فوتوشاپه یا این که واقعیه دیدم نه انگار درسته . امتیاز مثبت
به بخش سئو رفتم و مواردشون رو خوندم و بعد از اونجا به بخش نمونه کار رفتم و دیدم با مجموعه های بزرگی کار کردن و نمونه کار هم موجود بود.
بین سئو مسترز - کاسپید و پرنسا
سئو مسترز - نمونه کار- تیم تخصصی سئو - معرفی کامل خدمات - نمونه کار در سایت کمه فقط 
کاسپید - برند خوب ایرانی در بخش وب - معرفی خدمات -  نداشتن نمونه کار در وب سایت در خصوص سئو ( میتونه بابت سیاست شرکت باشه ولی من کاربرم )
پرنسا - معرفی و اشاره به خدمات خوب - نگذاشتن نمونه کار در وب سایت

در نهایت طی حرفی که زدم سایتی که من رو قانع کنه رو بهش لینک میدم و اون سایت سئو مسترز در بخش سئو بود .
جون تونست من رو قانع کنه و سئو رو به طور تخصصی برای مشتریا شکافته بود.
پس دستبه بندی ما به شکل زیره :
 رتبه ها
 
 نام مجموعه
 رتبه اول
 رتبه 1 سئو مسترز - شرکت سئو
 رتبه دوم
 رتبه 2 کاسپید
 رتبه سوم
 رتبه 3 پرنسا


نقد و بررسی توسط مستر سئو

تصاویر منتخب